Басейн «Aqualuna»

БАСЕЙН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ВОЄННИЙ ЧАС. "Aqualuna" — це авторська програма, створена групою фахівців, які працюють у сфері здоров'я жінки та дитини — тренерів з плавання, психологів, медиків, тілесно-орієнтованих терапевтів. Це не лише спеціально підібраний комплекс вправ у воді, і не просто навчання плаванню — це особливий індивідуальний підхід до кожної жінки, кожного малюка з урахуванням їх потреб і психологічних особливостей. Ми знаходимося на вул.Макарова 27а (басейн «Метеор»). тел.:+380994832192 (Вайбер).

Умови басейну
У басейні комфортно розміщуються група з 8 мам з дітьми або 8 жінок (групи аквааеробіки та вагітних). Роздягальня з шафками для мам, столиками для сповивання немовлят, манежем. Роздягальня для тат та хлопчиків. З турботою про наших відвідувачів ми надаємо у користування фени та гель для душу. Виділено місце з лавочками для батьків, бабусь, що очікують і спостерігають, і дідусів.

Особлива увага приділяється воді. Температура води 30-32 градуси, вода тепла, чиста та прозора. Вода проходить три ступеня очищення: цілодобова фільтрація через кварцовий пісок, щоденне механічне очищення, дезінфекція відбувається мінімально можливим кількістю хлору у воді.

Для відвідування необхідно мати чисті тапочки на гумовій підошві, купальник, мочалку, рушник, шапочку, окуляри, для малюка плавальний підгузок. А добрий настрій вам буде забезпечено на наших заняттях за авторською програмою "Aqualuna".
Вагітні
Запрошуємо вагітних жінок на заняття з підготовки до пологів на воді з авторської програмі "Aqualuna". Звертаємо Вашу увагу, що наша методика – це не спорт для вагітних, а комплексні заняття, які включають елементи аквааеробіки для вагітних, розтяжки, релаксації, парні вправи (як проекція взаємодії мами та малюка у пологах) для фізичної та психологічної підготовки жінки до народження дитини.

Заняття триває 45 хвилин на воді, до 15 хвилин – м'яка сауна (55-65 градусів). Вправи скомпоновані таким чином, що чергується навантаження та розслаблення, тому відвідувати басейн можна жінкам з раннього до найпізнішого терміну вагітності. Особлива увага приділяється тим групам м'язів жінки, які беруть участь у пологах, а також тим, із якими важко попрацювати на суші.

Увага! Тільки у басейні відбувається фізична та психологічна підготовка дитини до народження! Жодними іншими фізичними вправами не повторити цього! Ви можете вибрати зручний для Вас час відвідування. Ознайомитися з нашими цінами, знижками та діючими акціями можна в адміністрації басейну.

При відвідуванні басейну для вагітних необхідні: медична довідка від гінеколога, купальник, тапочки, шапочка, окуляри для плавання, мочалка, рушник. А також необхідно записатися до групи. Приходьте на екскурсію - Ви зможете поставити будь-які питання нашим інструкторам та подивитися на заняття! Ми цінуємо та любимо наших клієнтів!
Новонароджені
Для новонароджених малюків з першої години після народження (або приїзду з пологового будинку) наша організація пропонує плавання у великій ванній кімнаті. Увага! Це процедура не гігієнічного характеру! - це один з різновидів фізичних вправ для дітей з перших днів життя. Один із наших досвідчених інструкторів виїжджає додому, щоб не просто поплавати малюка, але й навчити цій процедурі Вас! Плавати, в ідеалі, потрібно кожен день - наш інструктор приїде або один або кілька разів і покаже основні вправи. Потім, коли малюк адаптується до них, можна додавати нові завдання. Таким чином, наші фахівці можуть надавати супровід протягом того часу, поки малюк не виросте з великої ванної і не настане час переміщатися до басейну для немовлят. Нехай Ваші малюки будуть здорові!
Немовлятне плавання
Ми раді запропонувати Вам у нашому басейні для немовлят плавання для дітей від двох місяців до 3 років за авторською програмою "Aqualuna". Діти заходять у басейн разом із батьками.

Це групові заняття з досвідченим інструктором - у групі до 8 пар (мама або тато + малюк). На воді заняття з плавання для немовлят триває 45 хвилин, з яких 15 хвилин - загальна розминка (аквааеробіка для малюків), 30 хвилин - час індивідуальної роботи та грудничкового плавання (у цей час інструктор дає персональні завдання та вправи кожному батькові з дитиною, виходячи з їх особливостей та потреб). У вашому розпорядженні м'яка сауна (60 градусів) - хороший спосіб прогрівання дихальних шляхів, загартовування та профілактики простудних захворювань.

Ознайомитись з нашим розкладом, цінами, знижками та діючими акціями можна у адміністратора.

Під час відвідування басейну для немовлят необхідні: медичні довідки (дитині від педіатра, дорослому від терапевта), малюкові - плавальний підгузник, дорослому - купальник, тапочки, шапочку, окуляри для плавання, мочалки, мило, рушник. Обов'язково потрібно записатися до групи.

Приєднуйтесь! Ми цінуємо та любимо наших клієнтів!
Басейн для дітей віком до 14 років
Пропонуємо до Вашої уваги заняття в басейні для дітей від 3 — 4 років за авторською програмі "Aqualuna". Це групи здоров'я, які проходять з інструктором – діти плавають без батьків (хоча на етапі адаптації дитини до атмосфери заняття, басейну, “чужим тіткам” ми приймаємо плавання разом з мамою/татом).

Заняття триває 45 хв., включає як групові вправи, так і індивідуальні завдання для кожної дитини залежно від його особливостей (сколіоз, надмірна/недостатня вага, клишонота, вальгус та інше). Природним ефектом є навчання дитини пірнати і плавати, хоча таке завдання і не є першорядним — головне для нас це фізичне та психологічне здоров'я. Діти також відвідують м'яку сауну при температурі 55-65 градусів, як ефективний метод профілактики вірусних та застудних захворювань.

Зв'язавшись із адміністратором, ви можете вибрати зручний для вас час відвідування, а також ознайомитись з нашими цінами, знижками та діючими акціями. Під час відвідування басейну для дітей необхідні: медична довідка дитині від педіатра, плавки, тапочки, шапочка, окуляри для плавання, мочалка, мило, рушник. Попередньо необхідно записатися до групи.

Приєднуйтесь! Ми цінуємо та любимо наших клієнтів!
Плавання для дітей з обмеженими можливостями
Для дітей з обмеженими руховими та розумовими можливостями, а також неврологією та патологією пропонуємо індивідуальні заняття. Плавання - один із найефективніших методів у комплексі терапії, лікування та реабілітації різних проблем.

Основна наша мета - це підбір комплексу вправ під кожну дитину окремо.

Заняття триває 45 хв, можна відвідувати 1/2/3 рази на тиждень (на вибір та згідно рекомендації лікаря). Для відвідування басейну необхідні: медичні довідки (дитині від педіатра, дорослому від терапевта), при необхідності - плавальний підгузник для дитини, дорослому – купальник, тапочки, шапочка, окуляри для плавання, мочалка, рушник. А також ви можете зв'язатися з нашим адміністратором та записатися. Ми раді допомогти кожному!
Аквааеробіка
Запрошуємо всіх бажаючих на аквааеробіку у центрі Дніпра! Незаперечна перевага аквааеробіки "Aqualuna" полягає в індивідуальному підході (ми працюємо з невеликими групами близько 6 жінок) і, звичайно ж, у нашому басейні. Заняття відбуваються вранці, вдень і ввечері, якщо ви не знайшли відповідну групу для себе, зв'яжіться з нашим адміністратором, залиште заявку на відвідування (ми постійно відкриваємо нові групи згідно з запитом від наших клієнтів).

Для відвідування групи аквааеробіки в басейні потрібні: медична довідка від терапевта, купальник (краще цілісний), тапочки, шапочка, мочалка, мило, рушник. Відвідування за попереднім записом!

Приєднуйтесь! Ми цінуємо та любимо наших клієнтів!

Інші послуги