Дитячий садок

САДОК ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ВОЄННИЙ ЧАС.

Приватний дитячий садок "Абрикос" - це будинок, в якому розуміють та люблять дітей. Ми поважаємо та цінуємо кожного з батьків. Зберігаємо теплу та затишну атмосферу, в якій дбайливо ставляться до дітей. Наш дружній колектив вихователів та персоналу чекає на Ваших діток у будь-яку пору року! Наш тел. 068 558 47 25

Інстаграм садочка

Діти
Приймаємо дітей від 1,2 років в групи до 15 осіб. На думку наших психологів, таке середовище є ідеальним для зростання та розвитку дитини.
Розвиваюче середовище
У нашому садочку ми використовуємо комплекс різних гуманістичних методик – досвід вітчизняної та зарубіжної психології та педагогіки. До дитини підходимо, як до маленької особи, враховуючи всі її особливості та потреби. Створюємо умови для всебічного розвитку: фізичного, музичного, творчого та інтелектуального. Робимо все, щоб дитина перебувала і розвивалася в комфортному для неї і водночас стимулюючому до розвитку середовищі. Програма розвитку також включає підготовку до школи (1 рік до школи), англійська (2 рази на тиждень для діток з 3-х років) при цьому басейн «Aqualuna» та гімнастику діти можуть відвідувати у своїй віковій групі на пільгових умовах. Наше завдання – щасливе дитинство. А ще ми гуляємо за будь-якої погоди!
Умови
Працюємо 5 днів на тиждень з 8:00 до 19:00. Світле, тепле приміщення з просторою роздягальнею та внутрішнім подвір’ям. Якісні меблі, іграшки, методичні матеріали. П'ятиразове харчування за необхідності коригуємо під конкретну дитину. За відсутності дитини передбачена система часткового перерахунку. Із групою перебувають два вихователі.
Вихователі
Наші вихователі – це досвідчені педагоги, психологи і, звичайно ж, мами. Їм властива величезна любов до дітей, безмежне терпіння, глибоке розуміння та всеосяжна турбота про дітей. А ще, звичайно ж, здатність занурюватися в дитячий світ – трохи пустувати, грати та творити. Наші співробітники проходять відбір, стажування та навчання. Усі обов'язково мають санітарні книжки. Ми постійно підвищуємо свій рівень кваліфікації новими семінарами та тренінгами.
Батьки
Ми відкриті для батьків! Запрошуємо на екскурсії! Перед прийомом Вашого малюка просимо заповнити кілька анкет з метою знайомства з Вашими сімейними правилами, стилем і особливостями виховання – все це для того, щоб сімейні та «садівські» погляди були спрямовані в одному напрямку. Ми також запрошуємо батьків повчитися сімейної та дитячої психології на наших семінарах, щоб більш свідомо будувати сім'ю та виховувати дітей.

Інші послуги