Центр жіночого натхнення

«ЦЕЖИВЕ» ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ВОЄННИЙ ЧАС. “Центр Жіночого Натхнення” створено жінками для жінок. Ми працюємо для того, щоб допомагати жінкам та підтримувати їх на кожному етапі дорослішання – від менархе до менопаузи. Одне з наших заповітних бажань – відтворити наступність, передачу сили жіночої природи від досвідченіших “мам” – своїм “дочкам”.

Підготовка до пологів

Ми віримо в жінку, ми знаємо, наскільки сильна жіноча природа! Тому ми переконані, що кожна здорова жінка може народити здорового малюка в задоволення і без спеціальної підготовки. АЛЕ, у світі надлишку інформації, коли спотворене поняття природності і природності, є необхідність розібратися і відокремити зерна від полови.

Важливо, щоб підготовка до пологів проходила на кількох рівнях: фізичному, емоційному (тобто моральному), інформаційному та духовному. Підготуватися до пологів фізично Ви можете, відвідуючи нашу йогу, басейн, а найголовніше – багато гуляючи та роблячи щоденну зарядку будинку. Отримати моральну підтримку Ви можете, відвідуючи наші посиденьки, спілкуючись у колі жінок, які отримали позитивний досвід. А інформаційну підготовку забезпечить Вам індивідуальна підготовка до пологів та курси для вагітних.
В індивідуальній підготовці є свої переваги – ви можете самостійно вибрати теми, кількість та час занять, поставити свої інтимні питання досвідченому спеціалісту. В той час, як курси - це групові заняття, що включають такі теми:

⠀ 1. Фізіологія вагітності. Секс та вагітність. Провісники пологів. Ознаки початку пологів.

⠀ 2.Перший період пологів. Біль під час пологів і як з нею працювати? Дихання, голосування та позиції у сутичках. Помічники під час пологів (чоловік, доула, акушерка, лікар).

⠀ 3.Мощний період. Дихання, позиції у потугах. Підготовка промежини до пологів. Пологи у воду.

⠀ 4.Третій період пологів. Зустріч малюка. Перетискання пуповини. Перші дві години після пологів. Відновлювальний період після пологів. Фізіологічні зміни в тілі жінки.
Пологовий будинок.

⠀ 5.Грудне вигодовування. Перші прикладення малюка. Налагодження грудного вигодовування. Можливі труднощі та як із ними справлятися. Живлення мами після пологів.

⠀ 6.Перший місяць життя малюка. Який вигляд має новонароджений? Як його брати/тримати/носити? Догляд за малюком. Потреби новонародженого (як зрозуміти, чого він хоче) і як він їх виявляє.

Виношуючи дитину, важливо, щоб жінка перебувала у позитивному настрої (максимально часу, наскільки це можливо). Важливо, щоб отримувала тільки ту інформацію, яка допоможе зміцнити її впевненість у собі, налаштувати тісний контакт із малюком, почути повною мірою своє тіло і, як наслідок, отримати досвід материнства на радість із повнотою жіночої сили та розуміння свого вибору!

Ми ставимося до вагітності та пологів, як до природного процесу, але так як він вимагає багато сил, то без підтримки цей досвід може виявитися досить складним.. Ми готові бути поруч на кожному етапі – вагітності, пологів та у післяпологовий період. Прожити вагітність з нами - це перебувати в полі досвідчених мам, жінок-фахівців. М'яких, знаючих, тих, хто чує. Ви з нами зможете: пити чай, малювати, займатися йогою, розмовляти, плавати, слухати серце свого малюка, ви зможете почути сотні різних історій жінок, мам та поставити багато своїх питань. А ми будемо поруч, багато слухатимемо, а також ділитися своїми знаннями та досвідом.
Проживши з вами вагітність, ми підтримаємо Ваш будь-який вибір - де народити, як народити, з ким народити... Ми супроводжуємо Вас під час пологів, підтримаємо будь-який досвід. Після пологів допоможемо в адаптації до материнства, у грудному вигодовуванні, у побуті, з малюком (купання, сон, нігтики...). І, зрештою, просто будемо поряд!

Жінці потрібна жінка.

Сопровождение родов

Естественные роды могут пройти наилучшим образом для мамы и малыша только, если женщина ощущает себя в полной безопасности! Она ведёт себя так, как хочет - природно, естественно, спонтанно.
Рожающей женщине важно знать, что у неё есть кто-то, кто может помочь и поддержать, если ей понадобится. Этот кто-то может быть в непосредственной близи с ней, может быть в соседней комнате, а может быть в получасе езды - выбирает женщина.

Что такое сопроводить роды?

Именно Вы решаете, что будет лучше для Вас: мы можем быть на связи по телефону/ по skype, можем быть рядом и держать за руку, делать расслабляющий массаж с момента первой схватки, а можем оказать поддержку только в потужном периоде. В родах нет "правильно", нет "так надо", нет ничего однозначного!.. есть только так, как хочет женщина! Именно Вы, женщина, единственный эксперт в своём теле, со своим ребёнком и в своей жизни!

В каждом конкретном случае помощница в родах приезжает в тот момент, когда решила женщина, и остаётся с ней на столько времени, сколько нужно.
Приходите знакомиться, будем рады каждой из вас!

Йогa

Що дає «йога для майбутніх мам» вагітній жінці?

Практика йоги покращує стан ТІЛА, РОЗУМУ І ДУХУ. Регулярна практика йоги дає цікаві ефекти під час вагітності навіть у тих, хто не займався йогою до вагітності.

Як пожартувала одна вчителька з Індії Камлеш Барвал: «Здоров'я є побічним ефектом йоги».

ЕФЕКТИ ЙОГИ НА ФІЗИЧНОМУ РІВНІ:
На відміну від інших видів спорту, йога не забирає у вас енергію, а, навпаки, додає її, і якщо є проблеми, наші заняття допоможуть з ними впоратися. За допомогою йоги знімаються прояви токсикозу, накопичена напруга в ногах та попереку, зменшується ризик розтяжок, набряків та варикозного розширення вен.
Збільшується обсяг легень, поглиблюється дихання. Поліпшується здоров'я суглобів та хребта, тіло стає більш гнучким та м'яко готується до пологів. Нормалізується робота кишківника, а також вага тіла.

ЕФЕКТИ ЙОГИ НА РІВНІ РОЗУМУ
Жінки, які приходять до нас, випромінюють оптимізм, спокій і умиротворення, швидко відновлюють сили, мають більше енергії та ентузіазму в житті.
Також, за допомогою наших занять, підвищується самооцінка та найголовніше, налагоджується чуттєвий (можливо інтуїтивний) зв'язок з дитиною.

ЕФЕКТИ ЙОГИ НА РІВНІ ДУХУ
Регулярно відвідуючи наші заняття, ви стаєте задоволеними, ви бачите Божественну присутність усюди, ви здатні відчувати безумовне щастя та можете розділити цю радість з іншими.

Милі, майбутні матусі запрошуємо вас на Йогу для вагітних. Доторкнувшись до цієї практики, ви зрозумієте, як це необхідно для вашого тіла і душі.

Посиденьки

"Посиденьки", це зустрічі в жіночому колі, куди запрошуються жінки, їхні дочки, вагітні та мами з малюками. Ми можемо обговорювати або конкретну тему або просто балакати до душі, пити чай, можемо малювати чи плести, можемо зібратися, щоб підтримати одну з нас, яка проходить важкий життєвий етап.

Приєднатися може кожна, кому необхідне тепло та сила.

Чекаємо на Вас!

Грудне годування

Грудне вигодовування - такий же природний процес як зачаття, виношування і пологи.
Чому ж тоді виникають хворобливі відчуття, проблеми з нестачею чи надлишком молока, із застоєм?
Відповідь проста: хвилювання, втома, незнання.

Ми можемо допомогти з будь-якими питаннями, що стосуються початку годівлі, процесу та закінчення його. Ця допомога може стосуватися як фізіологічного процесу, так і психологічного, тому що грудне вигодовування – це яскравий приклад нерозривного зв'язку стану, настрою жінки та успішності годування. Мила жінка! Навіть якщо ми не встигли познайомитись з Вами під час вагітності, Ви все одно можете розраховувати на нашу підтримку та допомогу. Ми можемо проконсультувати телефоном, можемо приїхати до вас додому, можемо запросити Вас до нас у "ЦеЖиве".

Головне не бійтеся і не соромтеся, дзвоніть відразу, як тільки виникло питання. До зустрічі!

Допомога з малюком

У ті часи, коли в сім'ях було по 7-13 дітей, і дівчатка з раннього дитинства допомагали своїм мамам з малюками , потреби у вивченні, хто такий новонароджений, просто не існувало.

Сучасні жінки часто не знають, чого хоче новонароджений, яка його поведінка – норма, а на що потрібно реагувати допомогою. Складнощі викликають найпростіші речі: укладання спати, підстригання нігтів, купання, одягання і таке інше.

Але нові бабусі найчастіше бувають ще більш стривоженими і розгубленими, ніж нові мама і тато. Незважаючи на те, що 20-30 років тому вони мали невеликий досвід (1-2 дитини) спілкування з немовлятами. Ми навіть не порушуємо питання про різницю в поколіннях.

У такій ситуації ми знову повертаємось до принципу "жінці потрібна жінка". Одна з наших досвідчених матусь готова приїхати до Вас, до Вашого малюка, побути так довго, скільки знадобиться, приїжджати так часто, скільки Вам необхідно, та допомогти з усіма питаннями, пов'язаними з появою малюка. Завдяки такій допомозі в сім'ї зберігається спокій, жінка плавно адаптується до материнства, малюк спокійний, у сім'ї панує благодать. Без сучасних гаджетів новонароджений малюк може обійтися, але без спокою та кохання – ніяк.

Ми із задоволенням підтримаємо Вас у перші місяці Вашого нового життя.

Консультація психолога

Якщо ви читаєте ці рядки, то найімовірніше, знаходитесь напередодні дива. Для кожної воно своє - хтось трансформується з дівчинки підлітка в молоду дівчину, а хтось дізнався, що скоро стане мамою, а може ви вже зустрілися з малюком?
Будь-який перехідний період наповнений безліччю подій. Використовуючи методи гештальт-терапії, арт-терапії, метафоричні карти та інші методи, ви знайдете не тільки відповіді на свої запитання, а й зможете наповнитися енергією та натхненням.

Психолог для підлітків

Підліток не дитина, але ще й не дорослий. На нього навалюється чимало. Він стикається із завданнями, які вирішити іноді дуже складно, і тут важливо вчасно звернутися за допомогою психолога. Якщо з'явилися проблеми в школі, у відносинах з батьками, друзями, ви зустрілися з цькуванням або насильством, зросло емоційне напруження (від агресії до депресії та апатії), з'явилися шкідливі звички, порушення харчування, питання сексуальної освіти та гендерних взаємин. Виникає безліч інших питань, які вимагають кращого вирішення для здорового входження в доросле життя.
Психолог - це помічник, який допоможе впоратися із завданнями, які підкидає нашим підліткам життя.

Психолог для вагітних

Вагітність це чудовий період для кожної жінки... чи не лише? Вагітність це чудовий період для кожної жінки... чи не лише? Від вагітності прийнято очікувати лише позитивних емоцій.
Але життя вносить свої корективи. Найчастіше всі мляві конфлікти, невлагоджені питання з рідними загострюються на загальному тлі підвищеної тривожності та гормональних змін. Психолог для вагітних допоможе впоратися з переживаннями пов'язаними з майбутнім материнством, різними тривогами, розібратися у стосунках із чоловіком, батьками, старшими дітьми та іншими складнощами.
Психолог допоможе вам знайти саме вашу відповідь на питання, що хвилюють вас.

Психолог у післяпологовий період.

Народження дитини, крім щастя материнства, спричиняє суттєві зміни у сімейній системі (стосунки з чоловіком, дітьми, бабусями...) виникають складнощі з продовженням кар'єри, змінюється фігура, можлива післяпологова депресія та інші нові ситуації, які не вдається вирішити самостійно.
З цими та іншими важкими емоційними станами може допомогти впоратися психолог. Ми разом зможемо знайти відповіді на питання, що вас хвилюють, і розібратися в складних ситуаціях. Зараз чудовий час подбати про себе.

Консультація гінеколога

Милі дівчата, жінки, не вагітні, вагітні, та жінки ,що народили!
Лікар акушер-гінеколог з багаторічним стажем , що працює в натуропатичному підході, приділить Вам час та допоможе знайти найкращий шлях вирішення Вашого питання.
Приносьте з собою будь-які питання: "дурні" та серйозні, маленькі та великі, питання щодо аналізів, щодо вибору методів та підходів у збереженні свого здоров'я.
Чекаємо на Вас з будь-якими хвилюваннями, сумнівами чи просто здоровим інтересом на консультацію!

Допоможемо розібратися!

Аромарелакс

Аромарелакс - це all inclusive для тіла, розуму та душі, прояв любові та турботи до себе та Вашого тіла з його нинішньою важливою місією.

Це дуже приємний масаж всього тіла з теплою олією та композицією з ефірних олій, індивідуально підібраною для кожної дівчини та малюка під її серцем.
Ефірні олії мають безліч переваг і цілющих властивостей, завдяки своїй натуральності та особливим способам їх виготовлення. Взаємодія з ними – особлива магія. Ефірними вони названі недарма, тому справді зміцнюють і гармонізують життєві сили.

У тому випадку, якщо організм не сприймає зараз аромати, довіртеся йому, він Ваш найкращий мудрий порадник. Як правило, ефірні олії не викликають алергічних реакцій, але якщо Ви чутливі до них або будь-яких з них, попередьте, щоб зберегти гарне самопочуття.
Чисті базові олії також подбають про стан Вашої шкіри та допоможуть глибоко розслабитися під час сеансу.

Лімфодренажна техніка аромарелакса є однією з найм'якших ефективних масажних технік. Її вплив спрямований на:

- Підвищення еластичності шкіри, зменшення ймовірності появи розтяжок;
- покращення роботи кишечника, лімфо- та кровообігу, масаж відіграє профілактичну роль у виникненні набряків та наборі зайвої ваги;
- релаксацію та нормалізацію сну, знімаючи больові відчуття у м'язах та суглобах, покращує настрій, знижує тривожність, дратівливість – головних ворогів жіночої чарівності.

При цьому просимо бути уважними до себе, і врахувати, що існує низка випадків, у яких з будь-яким масажем краще почекати. Гострі форми захворювань, температура, підвищений тиск - приклади таких випадків.
Якщо у Вас виникають сумніви щодо Вашого фізичного стану, перш ніж піти на сеанс масажу, краще проконсультуйтеся з лікарем, якому Ви довіряєте.

Відповідно до теорії Станіслава Грофа, гармонійне внутрішньоутробне життя немовляти сповнене блаженства та дивовижного возз'єднання з природою, космічною свідомістю та Знанням.
Емоційний та фізичний стан майбутньої мами істотно впливають на тонкі процеси дитини всередині неї.

Сеанс аромарелакса м'яко і глибоко дозволить їй зняти напругу, самій поринути у стан космічного блаженства і бути в єдності та гармонії з малюком та з собою.

Дівчатам-підліткам

КУРС для ДІВЧАТОК-ПІДЛІТКІВ

-Теорія та практика! Зйомка у професійній студії до/після! 📷
-Як навчитися створювати ефектний, цілісний, гармонійний образ? -СТИЛІСТИКА (2 уроки + похід до магазину "Створення контрольного образу").

*Додат. послуга за бажанням: розбір гардеробу.
✔️Покупка тільки необхідних ВАМ речей;
✔️ЩО НАДІТИ при невеликому гардеробі;
✔️Як бути модною і залишатися СОБОЮ?
✔️Як комбінувати одяг залежно від спектру своїх емоцій?
✔️Як візуально підкоригувати фігуру? -МАКІЯЖ на собі (2 практичних заняття + фінальний макіяж на зйомку).
✔️ Щоранку виглядати СВІЖОЮ і відпочившою - можливо!
✔️Як приховати недоліки шкіри і показати природну КРАСУ вашого обличчя?
✔️Ми почнемо спочатку і дізнаємося все про макіяж.
✔️Навчимося робити на собі нюд, денний, вечірній макіяж;

-ДЕФІЛЕ на підборах, ФОТОПОЗУВАННЯ (2 практичних заняття + домашнє завдання).
✔️Хода, постава - як бути граціозною? ✔️Каблуки - шкода чи користь? Секрети ідеальної ходи. ✔️Як класно виходити на фотографіях? -ЕТИКЕТ (1 заняття).
✔️Як бути приємним співрозмовником;
✔️Похід до ресторану;
✔️Перше побачення.

УСІ УЧЕНИЦІ запрошуються на урочистий ВИПУСКНИЙ, на якій леді за вечерею зможуть продемонструвати набуті навички та знання, та отримають сертифікати про закінчення курсу.

Інші послуги